RONNEFELDT – ČAJ Z NEJLEPŠÍCH HOTELŮ SVĚTA U VÁS DOMADopřejte si čaj, který nekoupíte v běžné maloobchodní síti. Čaje Ronnefeldt Tees servírují v těch nejlepších hotelech a restauracích na celém světě, a to díky prvotřídní jakosti, na kterou dbá rodinná firma z Frankfurtu už přes 200 let. Tyto čaje se totiž vyrábí pouze tzv. ortodoxní metodou, která zahrnuje etapy: sklizně, zavadnutí, rolování, oxidace (nebo take fermentace), sušení, třídění a balení. Všechny tyto fáze trvají u kvalitního čaje pouze jeden den! Jedině tak má zákazník jistotu, že čaj bude vždy čerstvý a plný prospěšných látek pro lidský organismus. Dodržování přísných pravidel začíná už u sklizně. Čajové lístky se sbírají brzy ráno a všechny ručně. I další fáze probíhají s nízkým využitím mechanických strojů, které se používají v sériové výrobě méně kvalitních čajů.

V Kunratické stodole zakoupíte širokou škálu čajů Ronnefeldt – porcovaný, sypaný i v kapslích. Porcovaný čaj je chráněn v nepropustné obálce, která brání míchání jednotlivých vůní, pronikání vlhkosti a jednotlivé čaje si tak po dlouhou dobu uchovají své nezaměnitelné aroma. Užijte si podzim s šálkem luxusního čaje!
zpět na novinky

Kontakty

kde nás najdete
kontakty
Kunratická stodola
Areál TVRZ KUNRATICE
K Libuši 1197
Praha 4 Kunratice
Otevírací doba:
Po - Pá    09:00-18:30
So    08:00-13:00
U nás můžete platit kartou.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

MHD (zastávka autobusu Kunratická škola):
Autobusová linka BUS 165, z metra C Háje, Opatov
Autobusová linka BUS 193 z metra C Pankrác, Budějovická
Autobusová linka BUS 203 z metra C Roztyly, Háje, Budějovická

CESTA AUTEM A PARKOVÁNÍ
Najdete nás v srdci Kunratic v areálu Tvrze. Pro naše zákazníky máme připravená vyhrazená místa přímo před vchodem v ulici Za parkem nebo uvnitř areálu. Do naší prodejny vedou celkem 3 vchody.

Napište nám

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti France Gastronomie, s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR. Společnost zpracuje údaje: Jméno a příjmení, e-mail za účelem vyřízení mého dotazu, a to e-mailem nebo telefonicky. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to telefonicky, zasláním emailu nebo dopisu. Bližší informace o GDPR naleznete zde.
PROVOZOVATEL France Gastronomie, s.r.o.
K Libuši 1197
148 00 Praha 4 Kunratice

E-mail: info[a]kunratickastodola.cz